Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Росіяни з повітря розстріляли евакуаційний потяг: одна людина загинула
13 Березня, 09:50

Росіяни з повітря розстріляли евакуаційний потяг: одна людина загинула

Сьогодні вночі внаслідок авіанальоту на евакуаційний потяг Краматорськ – Львів загинула одна людина, ще одна поранена. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у неділю, 13 березня.

“Близько 00:00 години внаслідок авіанальоту отримав пошкодження евакуаційний поїзд Краматорськ – Львів. Внаслідок цього цинічного злочину одна людина загинула, одна – поранена”, – написав він.

За даними Укрзалізниці , обстріл стався поблизу станції Брусин у Донецькій області. Потяг прямував для здійснення евакуаційного рейсу до Лимана, щоб забрати жителів Луганської та Донецької областей, які опинилися у зоні запеклих бойових дій.

“Від отриманих пошкоджень одна з провідниць цього поїзда загинула, інша була поранена та доставлена ​​до лікарні міста Слов’янськ, де їй надається допомога”, – йдеться у повідомленні Укрзалізниці.

Зараз Укрзалізниця шукає шляхи для евакуації поїзної бригади пошкодженого поїзда та всіх пасажирів, у тому числі близько 100 дітей, які чекали на порятунок на вокзалі міста Лиман.

Схожі новини