Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
росіяни заявили про смерть полоненого захисника “Азовсталі”
09 Серпня, 11:24

росіяни заявили про смерть полоненого захисника “Азовсталі”

У СІЗО так званої “ДНР” помер один із захисників “Азовсталі”. Росіяни заявили, що причиною смерті стали “ускладнення хронічних захворювань”. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на росЗМІ.

За інформацією російського видання ТАСС, мова йде про учасника українського підрозділу “Ведмеді”. Ім’я бійця не називають.

Як повідомили бойовики, український захисник помер нібито через “ускладнення хронічних захворювань”.

Зазначимо, напередодні з’явилася інформація, що у “верховному суді ДНР” триває фейкове судилище над полоненими бійцями українського підрозділу “Ведмеді”. Найближчим часом військовим оголосять “вирок”, який може виявитися розстрілом за “місцевими законами”.

Додамо, нещодавно ватажок так званої “ДНР” денис пушилін заявив, що росіяни мають намір провести судилище над українські полоненими в захопленому Маріуполі. У відповідь на це Асоціація родин захисників Азовсталі закликала українську владу та міжнародні організації, зокрема МКЧХ та ООН завадити фейковому трибуналу над бійцями полку «Азов».

«Останню добу мережу сколихнула інформація про те, що окупанти готуються до проведення «міжнародного» трибуналу над бійцями ОЗСП «Азов» – захисниками Маріуполя та Азовсталі. Спочатку ворог продемонстрував клітки у маріупольській філармонії, а згодом інформацію про підготовку до проведення показового судилища підтвердив і голова фейкової «днр» пушилін», – ідеться в повідомленні.

Асоціація звернулась до Президента України та до міжнародних організацій, зокрема гарантів безпеки захисників Азовсталі – МКЧХ та ООН, з проханням завадити проведенню фейкових трибуналів, які загрожують бійцям полку «Азов».

Схожі новини