Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Російська армія перетворює окуповані населені пункти на концтабори – Денісова
20 Березня, 19:55

Російська армія перетворює окуповані населені пункти на концтабори – Денісова

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила про серйозну гуманітарну катастрофу в Мангуші та Мелекіному на Донеччині, а також у Чернігові й Херсонській області. Недопущення до окупованих чи оточених населених пунктів гуманітарної допомоги вона порівняла з концентраційними таборами.

«Рашистська армія перетворює окуповані та оточені населені пункти у концентраційні табори, де морить голодом мирне населення», − написала вона.

За повідомленням Денісової, армія рф не допускає вантажі з гуманітарною допомогою до Мангуша та Мелекіно, куди втекли від бомбардувань мешканці Маріуполя. Також допомога не може дістатися на Херсонщину і до населених пунктів, де ведуться бойові дії, на Харківщині, Луганщині, Донеччині, Київщині.

«Окупанти не допускають гуманітарні вантажі з їжею, ліками, предметами першої необхідності», − повідомила вона.

За словами Денісової, на Херсонщину не дали приїхати 14-м фурам із гуманітарною допомогою. Потерпає від гуманітарної катастрофи і місто Чернігів.

«Немає ні електроенергії, ні тепла, ні води. Майже тиждень йдуть переговори про евакуацію та гуманітарний коридор, але рашисти на нього не погоджуються», − написала Денісова.

Уповноважена ВР з прав людини заявила, що позбавлення мирного населення їжі та медикаментів є нічим іншим, як катуванням і прямим порушенням Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, Міжнародного пакту про громадянські та політичні права і Європейської конвенції з прав людини.

Схожі новини