Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Російські літаки завдали удару по Білорусі з боку України
11 Березня, 17:18

Російські літаки завдали удару по Білорусі з боку України

Російські літаки здійснили удар по населеному пункту Копані в білорусі, залетівши з території України. Про це командування Повітряних сил ЗСУ повідомило у Фейсбуці.

«Сьогодні о 14.30 від ДПСУ надійшла інформація, що російські літаки зайшли на територію України, розвернулись над нашими населеними пунктами ГОРОДИЩЕ та ТУМЕНЬ, після чого нанесли вогневе ураження по населеному пункту КОПАНІ (білорусь)», – ідеться в повідомленні.

Також є інформація про обстріл населених пунктів Бухличі та Верхній Теребежів (Білорусь).

«Зараз 9 прикордонний загін спостерігає зайняття цього населеного пункту ворогом! Це провокація! Мета – втягнути збройні сили республіки білорусь у війну з Україною!», – наголошують українські військові.

Разом з тим, Державна прикордонна служба заявила, що штурмовики СУ, із зальотом на територію України з Білорусі, здійснили бомбардування української території, після чого нанесли авіадуадари по території Білорусі.

Заліт 2 літаків з сусідньої держави фіксували прикордонні наряди, на ділянці відділу “Дубровиця”, що на Рівненщині.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков повідомляв, що російська авіація готується завдати провокаційного удару по ряду населених пунктів Білорусі.

«Звертаюся до білоруського народу. Друзі, за інформацією, в якій ми цілком упевнені і яку підтвердили, зараз командування російських окупаційних військ готує серію кривавих провокацій. Згідно з їх злочинним задумом, російська авіація готується завдати удару по ряду населених пунктів на території республіки білорусь, що знаходяться поблизу українсько-білоруського кордону. Зокрема, удару збираються завдати по н.п. Копані Столинського району Брестської області», – йдеться у повідомленні у Фейсбуці.

Схожі новини