Російські пропагандисти готують псевдорозслідування про удар по драмтеатру в Маріуполі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Російські пропагандисти готують псевдорозслідування про удар по драмтеатру в Маріуполі
24 Липня, 14:55

Російські пропагандисти готують псевдорозслідування про удар по драмтеатру в Маріуполі

Росіяни планують опублікувати псевдорозслідування про їх же авіаудар по драмтеатру Маріуполя — там загинули сотні людей, які були поряд із будівлею або ховались у приміщеннях від обстрілів. У такий спосіб окупанти хочуть спробувати зняти із себе відповідальність.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Зараз окупанти за допомогою кількох знімальних груп російських телеканалів готують постановчі відео, які начебто «мають довести», що вибух в Маріупольському драмтеатрі стався всередині приміщення, а всі руйнування — це начебто «наслідок детонації великої кількості вибухівки».

За даними ГУР, окупанти будуть переконувати, що кількість жертв не перевищувала 14 осіб. З-поміж іншого, російські пропагандисти навіть знайшли «свідків», які підтвердять, що напередодні «люди у військовій формі заносили ящики» всередину будівлі.

Нагадаємо, 16 березня російські військові скинули авіабомбу на Драматичний театр у Маріуполі. На той момент там могли бути сотні місцевих, які ховалися й чекали евакуації з міста. 

Міська влада Маріуполя заявляла про орієнтовну кількість — 300 загиблих, у розслідуванні Associated Press ішлося про вдвічі більше число. 

Відео