Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Російські сили можуть посилити обстріли та відновити наступ на Харківщині, — голова ОВА
03 Серпня, 15:08

Російські сили можуть посилити обстріли та відновити наступ на Харківщині, — голова ОВА

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов попереджає, що російські сили можуть посилити ракетні удари по Харківщині та зробити спробу повторного наступу. Про це очільник області повідомив у телеграмі.

«Маємо інформацію, що найближчими днями ворог посилить ракетні удари по місту Харкову та по районах області. Тому прошу мешканців Харківщини не нехтувати сигналами тривоги, без крайньої потреби не знаходитися на вулиці, а під час тривоги перебувати в укриттях», – заявив він у відеозверненні.

Синєгубов також повідомив, що росіяни зараз поширюють повідомлення щодо можливого повторного наступу на Харківщину.

«Наші захисники надійно тримають оборону, не дають ворогу просунутися вперед, хоч той і намагається. Навіть спроби розвідки окупантів – невдалі. Загарбники постійно зазнають втрат в живій силі та техніці. Ми щодня посилюємо фортифікаційні споруди та наші оборонні можливості. При спробі піти вперед, ворога чекає лише чергове фіаско та ще більші втрати», – каже Синєгубов.

Також американський Інститут дослідження війни висловився, щоб відновити штурм Харкова з південного сходу росіяни можуть використати свої позиції у районі Балаклії.

Схожі новини