Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
російські війська йдуть з Чернігівщини, але загроза залишається, – Чаус
01 Квітня, 11:54

російські війська йдуть з Чернігівщини, але загроза залишається, – Чаус

Окупанти залишають Чернігівську область, а територіальні громади працюють над відновленням життєдіяльності. Про це у зверненні повідомив очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус.

“Сьогодні черговий день багато роботи. Ворог, завдяки нашим Збройним силам, потиху відходить з Чернігівщини, але для чого він це насправді робить, одному йому відому. Та я сподіваюся, що він іде звідси назавжди. Навіть якщо йде, для перегрупування та щоб повернутися, то ми його будемо чекати з подвійним “радушием”, – сказав Чаус.

За його словами, зараз всі громади області працюють над відновленням життєдіяльності. А Збройні сили України займаються розмінуванням населених пунктів там, де стояв ворог і зачисткою від «москальської нечисті».

Він також звернувся до жителів області із закликом не ігнорувати повітряну тривогу, оскільки загроза ракетних та авіа атак зберігається.

“Тобто вони долітають на сьогодні до нас і дострілюють. Тому у мене велике прохання: за наявності сигналу тривоги знаходитися в об’єктах укриття. Нам ще рано розслаблятися. У нас ще дуже багато роботи і у нас ще війна, ворог знаходиться на нашій землі, на Чернігівській, на українській. Всі знають хто, що має робити. Всі до роботи”, – закликав голова ОВА.

Схожі новини