Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Російські військові дедалі частіше переходять на бік України, – розвідка
25 Березня, 10:15

Російські військові дедалі частіше переходять на бік України, – розвідка

Частішають випадки переходу російських військовослужбовців на бік України. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Дедалі більше російських військовослужбовців не тільки відмовляються брати участь у війні проти України, а й переходять зі зброєю в руках на бік України для участі у боротьбі проти злочинного режиму Путіна», – йдеться у повідомленні.

Також ГУР Міноборони опублікувало відео з російським військовим, який розповів, що після того, як потрапив на територію України, вирішив не виконувати злочинних указів Путіна.

«До вас звертається російський офіцер. 24 лютого я та моя рота зайшли на територію незалежної України, виконуючи злочинний наказ диктатора Путіна. Я зрозумів, що нас тут із квітами ніхто не чекав як визволителів. А навпаки – нас проклинали і називали фашистами», – сказав військовий.

За його словами, 27 лютого він та його рота за допомогою співробітників СБУ перейшли на бік України “з метою дійсно захистити народ від фашистів”.

Також, 12 березня 600 російських піхотинців почали бунт під Одесою і відмовилися воювати з Україною, а 22 березня відмовились брати участь у війні ще 220 військовослужбовців морської піхоти рф.

Крім того, за даними Генштабу, поблизу Охтирки Сумської області близько 300 окупантів відмовилися виконувати наказ про ведення бойових дій та залишили район разом із технікою.

Схожі новини