Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Російські журналісти оприлюднили “інтерв’ю” зі Зеленським (ВІДЕО)
15 Грудня, 20:41

Російські журналісти оприлюднили “інтерв’ю” зі Зеленським (ВІДЕО)

Сьогодні телеканал “Росія 1” в передачі “Москва. Кремль. Путін” показав коментар президента України Володимира Зеленського, яке кореспонденти записали в кулуарах “нормандської зустрічі” в Парижі. 12 грудня його анонсували як “інтерв’ю”, передає “Українська правда”.

“Мінськ Мінськом, але час йде, час змінюється. У нас трошки інші погляди. Я вважаю, що, в принципі, нашій країні видніше, тому що це наша країна, і ми дуже добре знаємо людей, які живуть на окупованих територіях. Я вважаю, що головне – що ми почали всі спілкуватися. Це найголовніше. Вважаю, що це правильний початок – факт зустрічі такого формату. У нас є можливість досягти результату – це кінець війни в Україні”, – говорить Володимир Зеленський російським журналістам.

Кореспонденти телеканалу в сюжеті підкреслюють, що “за останні 6 років це було перше нормальне повноцінне спілкування президента України з російськими журналістами”. Відзначили, що, коли російські журналісти поставили запитання президенту України, “охоронець на секунду намагався перешкодити, але сам Зеленський дав повноцінну розгорнуту відповідь”.

Прессекретарка президента Юлія Мендель зазначила, що не організовувала жодного подібного інтерв’ю.

Пізніше сам Зеленський в ефірі каналу “1+1” спростував інформацію про інтерв’ю російському пропагандистському каналу “Росія 1”.

“Журналістка була, дівчина, вона запитала мене щось у коридорі, я їй щось відповів. Отаке інтерв’ю”, – сказав він.

Фото: Россия1

Схожі новини