Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Російськомовний ліцей у Львові потрапив у скандал
10 Жовтня, 16:11
logo-black

Російськомовний ліцей у Львові потрапив у скандал

Вчора, 9 жовтня, в рамках виховної роботи школярі різних львівських  шкіл відвідували Меморіал Небесної Сотні. Учасників Революції Гідності Антона Петрівського та Захара Саджаницю запросили, аби вони розповіли дітям про події Майдану. Чоловіки обурились, коли педагог російськомовного ліцею №17 не дозволила цього зробити.

«Більшість педагогів знали про те, що ми маємо проводити такі бесіди, тому всі охоче збирали дітей та анонсували міні-лекції від нас. Пізніше ми побачили, що підійшла чергова група школярів, але їм ніхто нічого не розказує. Ми вирішили підійти до супроводжуючого педагога. Запропонували і їм розповісти  про Майдан. Реакції ніякої не було. Я вирішив повторити пропозицію ще раз. Після цього вона забрала дітей, і вони пішли геть. Впевнений, що цей прихід до меморіалу був просто «для галочки». Зробили фото, що вони там були, – і пішли. Про те, що це клас ліцею №17, дізнався від однієї з школярок», – розповів LMN  Антон Петрівський.

Директор ліцею Володимир Свінчук прокоментував LMN конфліктну ситуацію. Каже, виникло непорозуміння.

«Насправді це була вчителька фізкультури, яка вела дітей на баскетбольний майданчик. Вона вирішила проявити ініціативу і заодно показати школярам меморіал, адже це поруч. Так як захід не був запланований, вони не мали часу слухати учасників революції, тому й пішли. Виникло лише непорозуміння, адже наш клас не мав жодного відношення до інших класів, які й проводили цей захід», – пояснює директор.

Також додав, що дії вчительки не виправдовує.

«Звісно, якщо вже прийшли на меморіал, то можна було послухати міні-лекцію, це б принесло тільки користь дітям. У вчительки 2 роки стажу, їй дали догану, мені також», – додав Свінчук.

Фото: uezd.com

  • 0
  • 615
Схожі новини