Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Росія – смерть Європи!»: у Львові пройшла акція на підтримку Мазура
11 Листопада, 18:02
logo-black

«Росія – смерть Європи!»: у Львові пройшла акція на підтримку Мазура

Тетяна Пасічник

Сьогодні біля польського консульства у Львові пройшла акція на підтримку затриманого у Польщі Ігоря Мазура.

Близько 14.00 люди розгорнули плакати з надписом «Волю Ігорю Мазуру!».

182a6f6f-27af-4e3a-ab68-83da56626ca8

Учасник українсько-російської війни Антон Петрівський повідомив про створення ініціативної групи, в яку можуть увійти всі охочі.

«Від імені цієї групи ми будемо звертатися до різних установ: Міністерство закордонних справ, Міністерство внутрішніх  справ, Служба безпеки України. Вимагатимемо, аби вони відслідковували у базах даних інтерполу заяви та документи, які подає Російська Федерація, адже деякі з них можуть бути підставою для українців. Якщо така інформація з’являється в інтерполі, наших громадян повинні повідомити про переслідування,  а Міністерство закордонних справ має зробити всі кроки, щоб  цього запобігти», – каже Петрівський.

Люди вигукували «Росія – смерть Європи!».

92a374f3-9cc1-4d50-9627-b98dc471bd28

Громадський активіст, співзасновник ГО «Люди країни» Тарас Елейко звернувся до поляків. Просить не піддаватись  на провокації московитів.

«Наш побратим став заручником інтриги московитів, які не дають спокою нікому, Польщі в тому числі. Ми хочемо нагадати полякам три розподіли Польщі, які відбувалися за сценарієм московитів. Московська імперія не дає жити жодному сусіду. Вона пхає свої щупальці по всьому світу. Пам’ятайте, якщо, не дай, Боже, Україна впаде, наступними будете ви, – сказав Елейко. – Я щиро тішуся, що в нашого побратима є така підтримка в Україні. Тішуся, що польська влада проявляє виваженість. Щиро надіюсь, що Ігор скоро буде вдома».

Також організатори наприкінці акції зачитали звернення, яке завтра надсилатимуть Генеральному консулу Республіки Польща у Львові Рафалу Вольскі.

«Цей випадок створює небезпечний прецедент, адже щорічно мільйони українців відвідують країни Європи, в тому числі Польщу. Закликаємо польську владу та правоохоронні органи до розсудливості та правильної оцінки російської провокації. Закликаємо припинити переслідування», – йдеться у зверненні.

dd02310b-5baa-4c6e-9031-1313e8e889af

Фото автора.

Схожі новини