Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Росте серйозний детектив»: трускавецький семикласник розшукав власницю загубленого гаманця
10 Грудня, 13:04
logo-black

«Росте серйозний детектив»: трускавецький семикласник розшукав власницю загубленого гаманця

Юлія Швидко

На ранковому молебні священник вручив грамоту учневі 7-А класу школи №1 у Трускавці Романові Дурноті. Хлопець під час екскурсії на вулиці випадково знайшов гаманець з великою сумою грошей та банківськими картками. Одразу взявся за пошуки його власниці. У цьому йому допомогли однокласники, вчителі та директор школи.

«Ми з класом йшли до церкви Покрови Пресвятої Богородиці. Недалеко від храму Роман ногою зачепився за гаманець. Відкрив його, а там немала сума грошей та 3 чи 4 банківські картки. Хлопець одразу з однокласниками прибігли у клас. Почали думати, як знайти власницю гаманця. Не знали, вона – місцева чи туристка. У гаманці натрапили на чек. Там було вказано: Шило Христина. По номеру банківської картки почали вираховувати, що за жінка. Директор школи зателефонував у банк. І нам допомогли її знайти. Виявилося, що ця жінка – колишня учениця нашої школи. Романові подарувала книжку свого сина «Літак у небі». Також пообіцяла допомогти з літературою шкільній бібліотеці», – розповідає LMN класна керівничка 7-А класу Світлана Василишин.

Власниця гаманця загубила його дорогою з крамниці. Коли їй зателефонувала, аби прийшла по нього, не розуміла, про що йде мова. Жінка не встигла помітили, що гаманця у сумці немає.

«Роман – дуже активний хлопчик. Росте серйозний детектив, – додає Світлана Василишин. – Нещодавно ходили на екскурсію у мотузковий парк. Роман перший перейшов лабіринт. Згодом усім однокласникам допоміг перейти одне проблемне місце на мотузці. Продумав такий метод з палицею, що й інструктор дивувався. Цей хлопець виховується у добрій сім’ї, де йому прививають християнські цінності. Він ж навіть думки не припустив, що гаманець можна залишити собі».

Фото: Facebook

Схожі новини