Ростислав Добош: “Ваш ГОЛОС змінить Львівщину” | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ростислав Добош:  “Ваш ГОЛОС змінить Львівщину”
11 Вересня, 10:49

Ростислав Добош: “Ваш ГОЛОС змінить Львівщину”

Назар Гнатишин

Понад 100 регіональних команд партії “Голос” з усієї України змагаються за перемогу на місцевих виборах. Кого пропонують майбутніми депутатами та головами громад на Львівщині, яку програму будуть втілювати і що відрізняє “Голос” від інших політичних сил розповів координатор партії “Голос” на Львівщині Ростислав Добош.

Ростиславе, хто буде балотуватися від партії “Голос” у депутати на місцевих виборах?

– У рядах політичної партії «Голос» не зіпсовані політикою професійні люди, які змогли навести порядок у своїх колективах, організаціях і тепер готові докластись до роботи в області. Головним чином серед нас підприємці, лікарі, освітяни. Наприклад, Самбір представляє Юрко Леськів, журналіст, пластун, голодував на революції на Граніті і був активним учасником усіх українських революцій. Богдан Скоропад з Жовкви. Хлопцю 21 рік і він – колосальний лідер, постійно навчається і має багато енергії змінювати рідні краї. Нещодавно завдяки його зусиллям відкрили молодіжний центр у Жовкві. Він став автором першої петиції в місті і домігся її реалізації. У Новояворівську нашою голосівкою є лідерка благодійної громадської організації «Дитячі мрії», керівниця соціального центру «Регіна» Наталія Кулик. Вона допомагає людям з особливими потребами. Є у команді юристка з IT компанії SoftServe Наталія Галецька. Мирослав Карпінський – підприємець, громадський активіст і великий меценат. І ще десятки гідних партійців. Ми ретельно підбирали команду. У “Голосі” люди – професіонали своєї справи, які не толерують корупцію. І це точно українці за духом і переконаннями.

Що плануєте робити, коли станете владою на місцях?

– Закласти дієву стратегію розвитку регіону. Ми вміємо розмовляти зі світом, знаємо мови і маємо підприємницький хист, тому робимо ставку на залучення інвестицій. Це дасть можливість створювати нові робочі місця, забезпечувати програму соціального захисту.

Плануємо залучати мешканців області до напрацювання програм та стратегій. Важливим є не стати одноосібною владою і працювати не тільки для людей, а перш за все, з людьми. Відтак будемо впроваджувати залучення мешканців до прийняття рішення. Кожен знатиме що і де відбувається, які рішення приймають депутати і керівники органів влади.

Викорінювати корупцію з органів місцевої влади будемо через перевід роботи органів місцевого самоврядування в онлайн. Комп’ютер позбавлений людського фактору, працює 24 години на добу і кожну дію фіксує.

А ще – дуже важливо створити можливості для реалізації молоді у своїх громадах. Я, як пластун, знаю як важливо дати молоді реалізовувати себе і організувати якісний відпочинок та розвиток.

Ростиславе, ви надихаєте. Успіху вам!

Відео