Ростислав Коваль: «Україна – держава з величезним духовним потенціалом…» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ростислав Коваль: «Україна – держава з величезним духовним потенціалом…»
09 Вересня, 15:43

Ростислав Коваль: «Україна – держава з величезним духовним потенціалом…»

Понад тисячу учасників з 15 країн світу! У такому форматі у Києві пройшов ІХ Національний молитовний сніданок, який став найбільшим у Європі. Помолитися за Україну зібралися парламентарі, урядовці,  священнослужителі, військові, політики, освітяни, бізнесмени та громадські діячі.

Після молитви конгресмени США, представники німецького Бундестагу, Швейцарії, Словаччини та інших держав зустрілися з українськими політиками, а також головами обласних та міських рад.

Під час зустрічі голова Політради Української Галицької партії Ростислав Коваль наголосив на факторах, які повинні об’єднувати Україну.

«Ми дуже довго дискутували, що насправді може об’єднати Україну, оскільки маємо різний історичний бекграунд та багато регіональних відмінностей. На жаль, ще донедавна українські політики дуже довго спекулювали на цих відмінностях, на них базувалася вся “велика” політика. Лише нещодавно у нас з’явилася платформа для спілкування регіональних партій. І коли ми з колегами зустрілись за круглим столом, то сказали: «друзі, давайте сьогодні ми не будемо говорити про те, що нас розділяє, а що – об’єднує. І винесемо за дужки усі фактори, які працюють проти нашого об’єднання. Коли ми це зробили, то зрозуміли, що нас усіх об’єднують християнські цінності. Ми готові спільно працювати для будівництва України саме на християнських засадах.  

На мою думку, християни, як ніхто інший, мають перед собою великий обов’язок йти в політику, служити громаді, бути активними громадянами і впливати на порядок денний в цій країні.

Саме тому хочу звертаюсь до наших іноземних колег. Дуже часто Україну розглядають, як геополітичний суб’єкт, як джерело певних ресурсів, керуючись суто прагматичними міркуваннями. Я переконаний, що крім усього, Україну, насамперед, потрібно розглядати як державу з величезним духовним потенціалом, яка має здатність змінити хід історії не лише європейського регіону, але й цілого світу.

Ми достатньо зрілі і достатньо духовно міцні для того, щоб протистояти тим викликам, які стоять не лише перед Україною та Європою, але й перед усім людством», – переконаний голова Полтради УГП Ростислав Коваль.   

Нагадаємо, що Національні молитовні сніданки щорічно проходять в США, країнах Європейського Союзу та багатьох інших державах світу. В Україні їх організовують уже 9 років і такі заходи вважаються найбільшими в Європі. Цьогорічний сніданок присвячений 30-річчю незалежності України.

Фото: УГП

  • 0
  • 121
Відео