Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Розкрадання гуманітарки: суд розглянув можливість зміни запобіжного заходу для Матиса
31 Травня, 19:45

Розкрадання гуманітарки: суд розглянув можливість зміни запобіжного заходу для Матиса

Сьогодні, 31 травня, колегія суддів з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду розглянула  скаргу адвоката Романа Матиса щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Під час судового засідання захисник підозрюваного просив застосувати до нього більш м’який запобіжний захід, а також вважати розмір внесеної застави у сумі 2 млн грн для звільнення з -під варти – непомірним, – повідомляють у Львівському апеляційному суді.

Прокурор у судовому засіданні заперечив апеляційну скаргу та просив залишити ухвалу слідчого судді Галицького районного суду Львова без змін.

Заслухавши доводи сторін колегія суддів з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду залишила без задоволення апеляційну скаргу, а ухвалу суду першої інстанції – без змін.

Учора, 30 травня, колегія суддів також залишила без задоволення апеляційну скаргу захисника Євгена Шпитка.

Нагадаємо, йдеться про кримінальну справу, в якій фігурують екс-чиновник Львівської ОДА Роман Матис та медійник Євген Шмитко. Як писала LMN, чоловіків підозрюють у продажі гуманітарної допомоги, яка призначалася українським захисникам.

Схожі новини