Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Розмитнення «євроблях» за 1000 євро: Комітет рекомендує Раді схвалити законопроєкт
22 Січня, 20:16

Розмитнення «євроблях» за 1000 євро: Комітет рекомендує Раді схвалити законопроєкт

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу законопроєкти про тимчасове встановлення максимальної ставки розмитнення авто, ввезених на територію України з порушенням митних правил до кінця 2020 року, у 1000 євро. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Комітету у четвер, 21 січня, передає Укрінформ.

За словами заступника голови комітету Олександра Ковальчука, напрацьовано два законопроєкти, якими пропонуються зміни до Податкового і Митного кодексів.

Вони передбачають єдиний підхід до розмитнення автомобілів без будь-яких пільг і винятків. Стосуються всіх транспортних засобів, які в’їхали на територію України до кінця 2020 року з порушенням митних правил, а також направлені на поповнення бюджету і полегшення роботи правоохоронних органів.

Пропонується надати можливість розмитнення автівок, що були ввезені з порушенням митних правил протягом 180 днів за ставкою, що не перевищує 1000 євро. Отримані кошти парламентарії пропонують спрямувати на вакцинацію від COVID-19.

«У прикінцевих положеннях законопроєкту ми пропонуємо кошти, отримані від розмитнення транспортних засобів, у повному обсязі направити на вакцинацію українців від коронавірусної інфекції, доплату медикам, придбання обладнання тощо», – сказав Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, що Президент Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова сприяти роботі нардепів і урядовців у складі робочої групи з напрацювання законодавчих ініціатив щодо доступного розмитнення «євроблях».

Раніше повідомлялось, що власники «євроблях» не можуть вивезти авто, адже його одразу конфісковують. Розмитнення автомобіля по діючих ставках не звільняло від штрафу в 170 тис грн.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини