Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Розпочався масовий пікет щодо ОТГ
03 Березня, 10:37

Розпочався масовий пікет щодо ОТГ

Біля будівлі Львівської ОДА та Львівської облради на вулиці Винниченка пікетувальники перекрили дорогу. Патрульні скеровують транспортні засоби вулицею Підвальна. Масовий пікет люди організували через ситуацію з ОТГ на Львівщині.

На протесті присутні мешканці сіл Сокільники, Годовиця, Басівка, також до акції приєдналися жителі Мурованської ОТГ, Дублян, Малехова, Грибовичів, Куровичів, Волицької ОТГ, Новострілищанської ОТГ, Соснівки.

Протестувальники вимагають невідкладно повернути Перспективний план формування територій громад у Львівській області на доопрацювання, а також вжити заходів для врегулювання проблем об’єднання громад шляхом проведення додаткових консультацій.

Окрім цього, мешканці хочуть, щоби була сформована нова група з доопрацювання Перспективного плану, до складу якої увійшла б однакова кількість: уповноважені представники громад (25%); депутати обласної ради (25%); експерти (25%); представники ЛОДА (25%).

Також серед вимог визначити термін для доопрацювання Перспективного плану до 17 березня та винести пропозиції щодо Перспективного плану на широке громадське та експертне обговорення.

  • 0
  • 2028
Схожі новини