Розповіли деталі про дорогу Рясне – Левандівка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Розповіли деталі про дорогу Рясне – Левандівка
24 Жовтня, 17:30

Розповіли деталі про дорогу Рясне – Левандівка

Є певні проблеми із будівництвом

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий поділився інформацією про статус будівництва дороги від вулиці Суботівської до вулиці Шевченка. Він зазначив, що не так багато проблем виникає із самою дорогою,  як із перетином колії.

Щоб вирішити ці проблеми, у мерії підібрали декілька можливих варіантів.

Перший варіант – регульований переїзд через залізничну колію.

“Він був відхилений відразу через високу кількість потягів,” – зазначив Білий.

Другий варіант – естакада через колію, тобто спорудження спеціального моста для підняття вверх шляхів сполучення. Проектанти оцінили 500-600 м естакади в 250 млн грн, що в мерії вважають надзвичайно високою сумою.

“Друга складність торф’яне поле, тобто треба зробити детальну геологію для визначення місця проходження дороги до естакада від вул. Суботівської.”

Третій варіант – тунель під коліями. Спочатку його відхилили, бо пропонована технологія будівництва тунелю передбачала поетапну зупинку частини колій, а Укрзалізниця повідомила, що це буде неможливим.

“Але пізніше знайшли компанію, яка будує метро в Києві, яка попередньо повідомила, що зможе збудувати тунель без впливу на роботу колій. Цей варіант попередньо оцінили в 100 млн грн,” – додав Андрій Леонідович.

Тому у мерії схиляються саме до цього варіанту. План подальших дій передбачає чимало кроків, серед яких розроблення проектно-кошторисної документації, проведення тендерів, погодження з залученими компаніями, тощо. Коли ж саме дорога буде здана до експлуатації у мерії не розповіли.

Відео