Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Розслідування авіакатастрофи: Іран не відпустив свого експерта в Україну
15 Січня, 21:03

Розслідування авіакатастрофи: Іран не відпустив свого експерта в Україну

Сьогодні в рамках розслідування авіакатастрофи літака МАУ в Україні чекали на прибуття експерта з Ірану. Він мав оглянути лабораторію КПІ перед передачею чорних скриньок. Але Іран скасував запланований приїзд свого експерта. Про це повідомила представник Офісу генпрокурора Поліна Чиж, передає РБК-Україна.

«Україна запропонувала розшифрувати дані чорних ящиків в українській лабораторії КПІ. Було прийнято рішення, що 15 числа приїде іранський експерт, який би оглянув цю лабораторію і дав згоду”, – розповіла Чиж.

Експерт мав після цього передати чорні ящики і приступити до їх вивчення разом з українською групою фахівців, зазначила представник Офісу генпрокурора.

“Вчора отримали інформацію, що іранська сторона не передає Україні чорні ящики. Ця інформація не може бути зараз ані підтверджена, ані спростована. Тому ми звертаємося до іранських представників. Зараз вони кажуть, що ця особа 15-го числа не приїде, однак вони вирішують це питання”, – додала Чиж.

Українська сторона підготувала другий запит про правову допомогу Ірану з проханням надати доступ до чорних скриньок, однак відповіді досі немає.

Планується, що розшифровка чорних скриньок пасажирського літака Boeing “Міжнародних авіаліній України”, який збили іранські військові, розпочнеться в Києві 20 січня.

Фото: ТСН

Схожі новини