Розтратили більше трьох мільйонів: посадовцям ЛОДА повідомили про підозру | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Розтратили більше трьох мільйонів: посадовцям ЛОДА повідомили про підозру
05 Січня, 16:33

Розтратили більше трьох мільйонів: посадовцям ЛОДА повідомили про підозру

Чотирьом посадовцям Львівської ОДА оголосили про підозру. Звинувачують у привласненні 3,2 млн грн бюджетних грошей. Як встановили слідчі прокуратури службовці зловживали своїм становищем, навмисне завищували вартість будівництва окремих об’єктів, тим самим розтратили мільйони гривень.

«З листопада 2018 року до березня 2020 року четверо службовців Львівської ОДА замовника виконання робіт та двоє службових осіб суб’єкта господарювання – виконавця робіт, аби привласнити виділені з обласного бюджету кошти, розробили злочинний план. Відповідно до якого останні вносили неправдиві відомості в офіційні документи щодо обсягів та вартості робіт з будівництва та ремонту 3 об’єктів на території області, – йдеться у повідомленні прокуратури. – В свою чергу, на підставі погоджених та затверджених посадовцями держустанови документів, на рахунки комерційної структури були перераховані кошти».

Так, через завищення вартості робіт обласному бюджету було завдано збитків на 3,2 млн грн.

Наразі чотирьом фігурантам повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень – привласненні та розтраті майна, вчиненні злочину групою осіб та службовому підробленні.

За вчинене підозрюваним загрожує максимальне покарання – тюрма на термін від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Зараз у справі триває розслідування.

Відео