Рух трасою Львів — Краківець перекритий через ДТП з потерпілими | Львівська мануфактура новин
Рух трасою Львів — Краківець перекритий через ДТП з потерпілими
19 Вересня, 15:39

Рух трасою Львів — Краківець перекритий через ДТП з потерпілими

Сбогодні, 19 вересня, на об’їзній дорозі Львова при з’їзді на трасу Львів – Краковець сталася лобова ДТП легковиків Volkswagen Jetta та Mercedes-Benz C-Class. У результаті рух повністю перекритий. Про це повідомили у патрульній поліції Львівщини.

Відомо, аварія сталася на мості Рясне-Руське. За попередніми даними, постраждали двоє людей. На місці працює поліція.

“Увага! У звʼязку з ДТП із травмованими, на Західному обході Львова, 0-1 км автодороги М-10 Львів — Краковець, перекритий рух. Врахуйте цю інформацію під час планування маршруту руху”,- йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що у Щирці сталася дорожньо-транспортна пригода. Як зазначили у поліції Львівської області, водій автомобіля Volkswagen Polo, 35-річний житель Трускавця, здійснив наїзд на 65-річного мешканця Львівського району, який лежав на проїзній частині.

Відео