«Рух» з розгромним рахунком переміг «Агробізнес» | Львівська мануфактура новин
 «Рух» з розгромним рахунком переміг «Агробізнес»
11 Травня, 18:09

У 28-му турі Першої ліги України футбольний клуб «Рух» у рідному місті приймав волочиський «Агробізнес».

Перевагу винниківчан було відчутно ще з перших хвилин поєдинку. На 20-й Іван Брікнер відкрив рахунок у зустрічі. А ще через 13 хвилин Юрій Климчук подвоїв перевагу. На цьому голи у першому таймі не завершилися.  На 36-й хвилині гравець «Агробізнесу» Ігор Бойчук допоміг винниківчанам та забив м’яч у власні ворота.  З рахунком 3:0 на користь господарів команди пішли відпочивати.

Після перерви «рухівці» продовжили розгром команди з Волочиська. На 58-й хвилині гол у ворота гостей забив Богдан Бойчук. До завершення поєдинку рахунок протримався 4:0 – впевнена перемога ФК «Рух».

У наступному турі футбольний клуб «Рух» на виїзді зіграє із «Волинню». Гра відбудеться 19 травня.