«Рух» здобув найбільшу перемогу в своїй історії | Львівська мануфактура новин
«Рух» здобув найбільшу перемогу в своїй історії
25 Травня, 23:02
logo-black

Софія Козаренко

У 31-му турі Першої ліги України винниківський футбольний клуб «Рух» у рідних стінах приймав ФК «Суми».

Завершальний матч сезону не мав для винниківчан жодного турнірного значення, але господарі прагнули потішити вболівальників на домашньому газоні. І їм це вдалося. Жовто-чорні відкрили рахунок майже відразу після стартового свистка. На третій хвилині у воротах суперників розписався Роман Никитюк. А вже під завершення першого тайму Юрій Климчук подвоїв перевагу. Втім ще до свистка на перерву сумчанам вдалося відквитати один м’яч. Відзначився Сергій Керножицький. Хоч перший тайм був насичений, другий видався ще більш видовищний. Спершу дублем відзначився Іван Брікнер, а потім у воротах сумчан свої автографи поставили Богдан Бойчук, Леандро, Климчук, Грисьо, Копина та Кондраков.

У підсумку – розгромна перемога «Руху» 10:1. До слова, на такій мажорній ноті професійну кар’єру футболістів завершили брати Баранці. Далі Борис та Григорій працюватимуть у клубній академії.