“Рух” здолав “Прикарпаття” і став лідером Першої ліги | Львівська мануфактура новин
“Рух” здолав “Прикарпаття” і став лідером Першої ліги
24 Листопада, 20:53

В рамках 19-го туру середняк Першої ліги “Гірник-Спорт” на власному полі приймав представника низів турнірної таблиці “Кремінь”, передає “24Футбол” В середині першого тайму гості несподівано відкрили рахунок у матчі – відзначився півзахисник Дмитро Скоблов. По перерві господарі, намагаючись виправити становище, нарвались на контратаку і нападник Дмитро Козьбан забив вдруге, встановивши остаточний рахунок у поєдинку – 0:2

У іншому матчі потенційний лідер першості – “Рух” – на виїзді зустрічався з івано-франківським “Прикарпаттям”. Перший тайм минув без забитих голів, а на 55-й хвилині Богдан Бойчук зумів відзначитись у воротах суперника. Львів’яни спокійно довели гру до логічної перемоги, яка дозволила їм стати одноосібним лідером Першої ліги. Рахунок – 0:1.