Роман Гринус знову хоче стати мером Бібрки – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Роман Гринус знову хоче стати мером Бібрки
05 Грудня, 12:13

Роман Гринус знову хоче стати мером Бібрки

На посаді голови Бібрської ОТГ у Перемишлянському районі на Львівщині, вибори до якої відбудуться 23 грудня, Народний Рух України бачить теперішнього міського голову Бібрки 49-річного Романа Гринуса, передає Львівський портал.  “Рухівці” вважають Романа Гринуса, який іде на вибори як самовисуванець,  послідовником ідей В’ячеслава Чорновола. А саме такі люди, переконані вони, зможуть навести лад у державі.

“1 грудня 1991 року понад 90% українців обрали незалежність України і порвали радянські кайдани. Але обрали президентом не «рухівця» Чорновола, а комуніста! Народний Рух тоді пропонував економічні реформи та декомунізацію, а посткомуністична влада обрала імітацію реформ і прихватизацію. Тоді обрали комуніста, який розпочав здачу ядерної зброї, зберіг до 1994 року комуністичний парламент (239 депутатів), розпочав побудову олігархічної України. А у 2006 у складі Опозиційного блоку «Не так» він вимагав відмови від НАТО та введення другої державної мови», – зазначив голова партії «Народний Рух України» Віктор Кривенко.

Якби 1 грудня 1991 року президентом обрали В’ячеслава Чорновола, то сьогодні не було б війни, стверджує Кривенко.

«Україна вже була б у Євросоюзі та в НАТО. І жили б ми не гірше, ніж наші західні сусіди. Бо чехи, поляки і литовці обрали президентами побратимів Чорновола. Чорновола не обрали українці. Не французи, не мексиканці чи албанці, а саме українці… Але українці мають шанс виправити історичну помилку. Україна ще здивує світ», – сказав політик.

Нагадаємо, що 23 грудня на Львівщині відбудуться перші місцеві вибори у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах: Радехівській та Бібрській міських, Меденицькій і Лопатинській селищних, а також у Зимновідській сільській.

Відео