«Рух» може припинити своє існування | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Рух» може припинити своє існування
09 Липня, 20:42

«Рух» може припинити своє існування

Футбольний клуб «Рух» заявив, що готовий припинити своє існування. Усе через те, що у Львові команді грати ніде – з «Ареною» домовитись не вдалось, а стадіон «Україна», на якому команда планувала грати домашні матчі у майбутньому, понизили в категорії. Тепер приймати матчі Української Прем‘єр-Ліги стадіон не може.

«Тільки вдумайтесь: стадіон, на якому ще недавно грала свої офіційні матчі Національна команда України з футболу, стадіон, на якому УЄФА проводила матчі Групового етапу Ліги Європи (так – саме УЄФА, а не клуби-учасники є відповідальними організаторами матчів цих змагань) – визнано непридатним для проведення матчів української Прем’єр-ліги. Без пояснень. Без вказання, що такого катастрофічного раптово сталося з інфраструктурою стадіону. Бо ще декілька місяців тому, коли УАФ вперше затверджувала списки стадіонів за категоріями – було можна. А тепер, через декілька місяців, уже, виявляється – ні», – йдеться в офіційній заяві клубу.

У клубі вважають, що рішення по стадіону «Україна» абсолютно замовне.

«Справу по стадіону «Україна» «склепали» на коліні, в найкоротший час, бездоказово, в найкращих традиціях НКВД. А УАФ перетворилась в Політбюро ЦК КПРС. Це не структура, яка розвиває футбол, це структура, члени якої відверто паразитують на футболі і вважають себе повелителями і вершителями доль в українському футболі».

За словами клубу, на «Рух» здійснюється жорсткий тиск з боку УАФ.  Своїми рішеннями організація ставить під загрозу існування клубу, оскільки переїжджати і грати домашні матчі на стадіоні іншого міста і «ставати черговим клубом-безхатьком», рухівці наміру не мають. 

«Відтак, офіційно заявляємо, якщо до 3-го туру УПЛ, в якому «Рух» повинен зіграти перший домашній матч у новому сезоні, керівництво УАФ не дозволить проводити матчі УПЛ на стадіоні «Україна», «Рух» та професійна дитяча Академія клубу припинять свою діяльність», – зазначили у клубі. 

Відео