Рукоборці Львівщини вибороли медалі на чемпіонаті Європи | Львівська мануфактура новин
Рукоборці Львівщини вибороли медалі на чемпіонаті Європи
15 Травня, 14:32

У Румунії триває чемпіонат Європи з армреслінгу. На змаганнях представлена і Україна. Вже завершили виступ на змаганнях юнацька, юніорська та молодіжна збірні. Жіноча команда України тут стала найсильнішою.

Медалі на чемпіонаті вибороли і представники Львівщини, інформують в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

У ваговій категоріі 50 кг серед жінок віце-чемпіонкою стала львів’янка Ганна Сидорович: у неї срібло в боротьбі на праву руку та срібло в боротьбі на ліву руку. Ганні 24 роки, в армреслінгу вона два роки, – інформують тут.

У ваговій категорії 110 кг бронзовим призером у боротьбі на праву руку став Олександр Ільницький. Спортсмену 28 років, 10 з яких він займається армспортом.
Обидвоє спорстменів представляють спортивний клуб «Львівські леви».