Руслана Лижичко заколядує для львів’ян | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Руслана Лижичко заколядує для львів’ян
19 Грудня, 19:08

Руслана Лижичко заколядує для львів’ян

200 подій чекають на львів’ян та гостей міста у період Різдвяних свят. Серед них будуть концерти місцевих гуртів, традиційний Різдвяний ярмарок.

«Щиро віримо, що в цей період здійснюються мрії, надії і бажання. Події і фестивалі, які будемо проводити під час новорічно-різдвяного періоду, теж будуть щирими, добрими і світлими», — зазначила директор департаменту розвитку ЛМР Наталія Бунда.

Різдвяний ярмарок розпочав роботу 8 грудня. Його можна відвідати на проспекті Свободи, площі Ринок та на Сихові.  Арт- директор компанії «Львівські ярмарки» Ольга Гренюх розповіла, що алея проспекту Свободи прикрашена півметровими лемківськими павуками. Їх спеціально для міста виготовляли майстри з Косова.

«7 та 8 січня буде традиційно встановлена сцена, де відбуватимуться виступи вертепів і різдвяно-новорічні концерти. 12−13 січня у нас буде конкурс льодових скульптур на площі перед Львівською оперою. Темою ми обрали «Львівське бароко». Цього року виготовили для площі Ринок нові будиночки в іншому кольорі — у пастельно-молочному. На нашу думку, вони дуже красиво вписалися в загальну архітектуру міста і стануть цікавинкою для гостей», — зазначила Ольга Гренюх.

Розпочалися святкування 18 грудня. У цей день засвітили головну ялинку міста, а пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру громаді міста.

Шопку з дерев’яними двометровими скульптурами відкриють 21 грудня на площі Ринок.

31 грудня, з 23.00 до 24.00, на фасаді Оперного театру львів’яни побачать 3D-мапінг-шоу в супроводі музики гурту «Лірвак». 6 січня з колядками винесуть Дідух, а 7 січня співачка Руслана на площі перед Оперним театром привітає усіх з Різдвом.

Відео