Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Русские в Лондоне»: Петро Порошенко прокоментував відео з його сином та російським репером (ВІДЕО)
03 Березня, 19:39

«Русские в Лондоне»: Петро Порошенко прокоментував відео з його сином та російським репером (ВІДЕО)

П’ятий президент Петро Порошенко прокоментував відео з концерту російського репера Face у Лондоні, якому підспівував його син Михайло.

Нещодавно у соціальних мережах з’явився  відеозапис, на якому молодший син Петра Порошенка розважається на концерті російського репера Face. Співак кричить «Русские в Лондоне» і подає руку Михайлові Порошенкові. Той підіймається на сцену, підспівує реперу.

П’ятий президент пояснив, що не впливає на рішення сина, передає Радіо Свобода.

«Ну як вам не соромно? Моєму сину 19. Ви все робите повністю, дзвоните кожен день мамі, татові, що вам робити, з яким хлопцем зустрічатися, на які концерти ходити? Я наголошую, що я би на цей концерт не пішов. Але якщо син вважає, що якийсь рокер – я його не знаю – виступає проти окупації Криму, каже, що Крим є Україна, виступає проти влади Путіна і підтримує російську опозицію… а, може, він і про Путіна буде пісню співати. Ви вважаєте, він маленький хлопчик, щоб у мене дозволу питав?» – сказав Петро Порошенко.

У 2017-му Михайло Порошенко уже потрапляв у скандал. Він вдягнув кофтину друга з «Russia”». Батькові тоді теж довелося пояснювати вчинок сина.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини