Рятувальники нагородили школярів Красного, які самотужки погасили пожежу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Рятувальники нагородили школярів Красного, які самотужки погасили пожежу
12 Березня, 17:30
logo-black

Рятувальники нагородили школярів Красного, які самотужки погасили пожежу

Тетяна Пасічник

Сьогодні у Красненській школі на Бущині рятувальники подякували п’ятьом хлопцям, які минулого тижня загасили пожежу у полі. Школярі побороли вогонь за 15 хвилин.

«Це нетиповий випадок, – розповідає LMN Віталій Туровцев з ДСНС Львівщини. – Ми дізнались про цих сміливих хлопців з соцмережі і були дуже здивовані. Одразу почали перевіряти цей факт. Коли все підтвердилось, вирішили не залишати дітей без уваги. Зараз нечасто можна побачити, щоб дорослі так ризикували життям, а тут діти».

Дирекцію школи та дітей попередили про приїзд рятувальників. У спортивному залі зібрались вчителі, учні, батьки та журналісти.

«Хлопці були в захваті,- каже Туровцев. – Вони почувають себе у школі міні-героями. Для таких діток дуже важливо знати, що вони потрібні, їх цінують».

Дітям вручили грамоту від Головного управління ДСНС Львівщини. Також хлопці отримали персональні пакунки. Всередині – багато солодощів та гра «Ріскленд». Вона вчить, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях.

Нагадаємо, 5 березня п’ятеро дітей віком 8-12 років самотужки загасили пожежу у полі. Вони носили відра та пляшки з водою. Останні іскри затоптували ногами, аби вогонь не повернувся.

Фото: Мар’яна Котула.

Відео