Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Саакашвілі прилетів до України і похвалив Зеленського
29 Травня, 21:33

Саакашвілі прилетів до України і похвалив Зеленського

Колишній президент Грузії і екс-губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі повернувся до України.

З Варшави він прибув на борту літака, що приземлився в київському аеропорті «Бориспіль». Його зустрічали журналісти, члени партії «Рух нових сил» та прихильники. Зустріч перетворилася на шоу з танцями, піснями, короваєм.

Саакашвілі заявив, що повернувся в Україну не для того, щоб комусь мситится.

«Я приїхав сюди не комусь мститися, когось карати, когось руйнувати. Руйнувати, мстити – це взагалі не мій стиль. Я повернувся сюди робити те, що я найкраще вмів завжди робити, – будувати те, що мені не дали в Одесі. Я хочу разом з мільйонами українців, після того, як видався історичний шанс, з новим президентом, з новою командою, брати участь в будівництві нової України», – заявив Саакашвілі.

Саакашвілі похвалив президента Володимира Зеленського.

«Це людина, у якої слова не розходяться з ділом. Після першого туру він сказав, що мені потрібно повернути громадянство, і він повернув. Пацан сказав – пацан зробив. Крапка!  Порошенко обіцяв добровольцям громадянство у п’яти своїх виступах і жодному не дав. Зеленський один раз сказав і відразу дав. Ось і різниця між новим президентом і попередником», – зазначив екс-президент Грузії.

 

Фото: Українська правда

Схожі новини