Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Садовий буде боротися за крісло прем’єр-міністра
11 Травня, 15:17

Садовий буде боротися за крісло прем’єр-міністра

Лідер партії “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий заявив, що готовий іти на вибори до парламенту й боротися за місце прем’єр-міністра. Про це він сказав на звітному 18-му з’їзді партії “Об’єднання “Самопоміч” у суботу в Києві, пише «УП».

 

“Моя діяльність як міського голови добігає кінця. Я не збираюся балотуватися на нову каденцію. Я готовий іти до парламенту, очолювати список, якщо буде ваша довіра, готовий боротися за посаду прем’єра і наводити порядок у країні”, – заявив Садовий.

 

Він також повідомив, що 70-80% виборчого списку партії на парламентських виборах – це будуть нові обличчя для українського парламенту. Серед них будуть лідери партії з областей, представники профспілок і громадських організацій, які пройдуть праймеріз.

 

 

“Ми всі з вами підтримуємо закон про відкриті списки. Я вважаю, що ми, якщо підтримуємо цей закон, повинні як партія застосувати його на собі, щоб провести відбір майбутніх кандидатів до Верховної Ради максимально відкрито і прозоро”, – сказав Садовий.

 

 

 

Він зазначив, що мета “Самопомочі” – на наступних парламентських виборах подвоїти або потроїти результат політсили, отриманий у 2014 році.

У суботу з’їзд партії має обрати лідера і керівні органи. Трирічні повноваження Садового, який очолює партію, минули.

Схожі новини