Садовий покарає рекламодавців через Зеленського | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Садовий покарає рекламодавців через Зеленського
09 Лютого, 17:04

Садовий покарає рекламодавців через Зеленського

Мер Львова пообіцяв притягнути до відповідальності всіх, хто причетний до реклами, яка дискредитує кандидата в Президенти Володимира Зеленського. Образливі білборди із його зображенням вивісили в місті якраз перед приїздом коміка зі його групою «95 квартал».

“Розміщення фейкових чорнушних білбордів – річ неприпустима. У Львові таке вперше за багато років відповідальність за це несе рекламодавець, і він буде покараний. Такою буде моя реакція і в тому випадку, якщо подібні речі будуть застосовані проти Порошенка, Тимошенко або будь-якого іншого”, – написав Садовий своїй сторінці у Фейсбуці.

Мера міста обурив той факт, що кандидата в Президенти назвали клоуном, – пише ua1.com.ua

“Я можу не погоджуватися з тими чи іншими позиціями Володимира Зеленського. Можу також не хотіти бачити його на посаді президента. Зрештою, він – мій опонент на виборах. Але я категорично проти того, щоб кандидату в президенти в моєму рідному місті хто-небудь говорив “ти не маєш права балотуватися, тому що ти – клоун”, – додав Садовий.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський зі своєю командою “95 квартал” приїздив із виступом до Львова. Біля приміщення цирку де мав проходити концерт, кандидата в Президенти зустрів обурений натовп. Просили вибачитися за образливі слова щодо України у своїх промовах. Львів до приїзду Зеленського також обклеїли рекламою на білбордах. На них  перефразовані слогани передвиборної кампанії кандидата: “навесні жити по-новому. У федеральному окрузі”; “Весна прийде – будуть нові жарти про хохлів”; “Зе!проданець – слуга у(R)ода”.

  • 0
  • 572
Відео