Самбірчанка Юліанна Китова перемогла у міжнародному вокальному конкурсі | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбірчанка Юліанна Китова перемогла у міжнародному вокальному конкурсі
27 Грудня, 19:55

Самбірчанка Юліанна Китова перемогла у міжнародному вокальному конкурсі

Світлана Андрейчикова

11-річна Юліанна Китова з Самбора зайняла перше місце у міжнародному музичному онлайн-фестивалі Golden Time, який проводять у Чикаго. За чудове виконання пісні Джамали “1944” юна артистка отримала не лише високі бали від журі, а й приз глядацьких симпатій.

 

“Юліанночка виступає з дитинства. Садочок, школа, сімейні свята не обходилися без її співу, – розповідає вчителька Юліанни, співачка Ольга Петелько. – До музичної школи вступила у 7 років, грає на саксофоні. Вокалом старається займатися принаймні 2 години на день. Але можна сказати, що робить це постійно. Бо весь час ходить та наспівує”.

На одному з вокальних конкурсів Юліанні та її викладачу запропонували взяти участь у фестивалі Golden Time Chicago 2018. Він проходив дистанційно. Журі оцінювало виконавців за присланими відео. Спеціальною вимогою конкурсу було живе виконання. Відео Юліанни Китової було відзняте під час участі у конкурсі львівського співака Ігоря Нетлюха.

“Оскільки мали готовий відеозапис, відіслали його, – каже Ольга Петелько. – Призів у конкурсі не отримали. Найкращою нагородою для нас став результат. Юліанна виявилася найкращою з-поміж 22-х своїх однолітків. Тепер її запрошують позмагатися у такому ж конкурсі, але в Лондоні. Але дорога та проживання обійдуться недешево. То ж ми, мабуть, відмовимося. На жаль».

Юліанна має багато додаткових занять – відвідує польську та катехитичну школи, додатково вчить англійську

“У школі донька – відмінниця, – каже мама Юліанни Марія. – Сама дивуюся, як вона все встигає. А ще мріє вивчити 5 мов – китайську, японську, французьку, корейську і німецьку. Хоче ходити в художню школу та займатися футболом. Але на це, мабуть, вже справді забракне часу”.

Відеозапис з виступу можна подивитися тут.

Відео