Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Самбірчанці, яку збили на пішохідному переході, потрібна допомога
17 Листопада, 19:16
logo-black

Самбірчанці, яку збили на пішохідному переході, потрібна допомога

Минулої суботи, 9 листопада, на виїзді з Самбора 20-річна Христина Кобель переходила дорогу на пішохідному переході. На великій швидкості на неї наїхали «Жигулі».

«Удар був дуже сильний, Христина декілька метрів пролетіла у повітрі та прокотилась по асфальту», – розповідає LMN подруга дівчини Наталя Пацула.

Христина отримала черепно-мозкову травму, набряк головного мозку, множинні переломи плеча, стегна та гомілки зі зміщенням кісткових відламків, постгеморагічну анемію важкого ступеня, тупу травму грудної клітки. Зараз дівчину лікують у Львівському прикордонному госпіталі.

«Орієнтовна вартість лікування – 200 тисяч гривень. Для родини це дуже багато. Той, хто скоїв ДТП, поки допомагає з грошима, але що буде далі, невідомо. Кожного дня йде лише 500 гривень за ліжко-місце, якщо порахувати на місяць – це 15 тисяч гривень. Також кожного дня потрібно від 2000 тисяч гривень на ліки», – каже Наталя.

Після аварії Христина була в стані сопору – мала глибоке пригнічення свідомості. Опритомніла лише на п’ятий день. У п‘ятницю вже впізнала маму та розпитувала про сестру.

Через набряк головного мозку їй досі не могли робити хірургічного втручання. Зараз стан дівчини покращився, медики готуються оперувати її найближчими днями.

«Ми з Христиною знайомі вже 15 років. Дружимо ще зі шкільної парти. І друзі, і родина зараз думають лише про те, аби вона одужала», – розповідає Наталя.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 7792 3729 (Приват Банк)
Пацула Н.І.
4149 4991 2340 5209
Красуліна-Кобель Вікторія (Приват Банк)

Фото: Фейсбук

Схожі новини