Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Самбірчани прощаються з колишнім міським головою
11 Жовтня, 12:03
logo-black

Самбірчани прощаються з колишнім міським головою

Юлія Швидко

Вчора на 81 році життя помер колишній міський голова Самбора Євген Сіглов. Останніми роками з родиною мешкав у Львові. Діти покійного вирішили поховати батька у Самборі, де він працював та мешкав більшу частину дорослого життя.

«У нашому місті, напевно, не знайдеться людини, яка би мала образу чи недобру думку про Євгена Лукича. Керувати містом йому прийшлося у 80-тих роках. На цій посаді показав себе добрим господарником, взявся за розбудову Самбора. Саме тоді у нас з’явилося чимало багатоквартирних будинків, – розповідає LMN Ігор Несторак, заступник нинішнього міського голови Самбора. – Євген Лукич завжди був максимально спокійним, врівноваженим, терпеливим. Здавалося, що нічого не може вивести його зі себе. Завжди до усіх прислуховувався, але сам чітко бачив та виконував свою роботу».

Народився Євген Лукич в селі Вільха Лосинецька Томашівського повіту Люблінського воєводства (тепер Польща). У 1944 році його сім’ю виселили на Херсонщину. У 1977 році з родиною переїхав у Самбір. У 80-х роках працював на посаді керівника виконавчого комітету Самбірської міської ради. У 2003-2004 роках – виконувач обов’язки першого заступника міського голови Самбора.

«У 2004 році працював з Євгеном Лукичем, трохи тісніше співпрацював з його сином Олександром. Відчувалося, що Сашко походить з хорошої сім’ї. Часто розповідав, що батько у своїй роботі завжди на перший план ставив інтереси людини. На кожному виробництві у нього було питання, скільки отримують працівники. Вважав, що людям треба забезпечувати гідну оплату праці», – додає Володимир Залокоцький зі Самбірської міської ради.

Євгену Сіглову присвоєно звання “Почесний громадянин Самбора”. Він був палким прихильником футболу.

Разом з дружиною виховали трьох дітей – сина Олексанра та доньок Ірину та Олену.

Сьогодні о 13.00 у ритуальному будинку поблизу міського кладовища розпочнеться церемонія похорону.

Фото: ілюстративне

Схожі новини