Самбірчанин переміг на чемпіонаті Європи з бодібілдингу | Львівська мануфактура новин
Самбірчанин переміг на чемпіонаті Європи з бодібілдингу
09 Травня, 14:40

Одразу дві медалі виборов самбірчанин Володимир Андреїшин на чемпіонаті Європи з з бодібілдингу та фітнесу, який цими днями відбувся в Іспанії, про це повідомили в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА.

Спочатку Володимир став віце-чемпіоном у класичному бодібілдингу, а згодом виборов впевнену перемогу у  класик фізик у ростовій категорії понад 180 см, – зазначають тут.

Володимир Андреїшин є майстром спорту України з бодібілдингу, чемпіоном Європи 2018 року, професійним фітнес-тренером. Торік у листопаді він виборов срібну медаль у класичному бодібілдингу серед чоловіків на чемпіонаті світу.

Слід зауважити, що інші спортсмени національної збірної також показали потужний результат. Україна завершила змагання на першому місці у командному заліку. Усього за медалі на чемпіонаті змагались представники 28 країн.