Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Самбірського охоронця судитимуть за перешкоджання роботи журналістів
23 Липня, 17:36

Самбірського охоронця судитимуть за перешкоджання роботи журналістів

Правоохоронці завершили досудове розслідування в справі проти охоронця супермаркету «АТБ» в місті Самбір Львівської області, якого підозрюють у перешкоджанні знімальній групі «Першого західного», яка готувала сюжет про дотримання магазином правил карантину. 21 липня обвинувальний акт щодо нього скерували на розгляд суду. Про це повідомила поліція Львівської області.

Підозрюваному загрожує штраф, арешт до шести місяців, або обмеження волі до трьох років.

Нагадаємо, 13 квітня 2020 року в місті Самбір знімальній групі телеканалу «Перший Західний» перешкоджав знімати сюжет охоронець магазину. Слідчі відкрили кримінальне провадження, а 25 травня повідомили охоронцю про підозру. Через зміни в законодавстві дізнавачі повторно оголосили йому підозру у вчиненні кримінального проступку 20 липня.

Пресслужба «АТБ» повідомила журналістам “Детектор Медіа”, що їх працівник діяв за власною ініціативою. Компанія розглянула цю ситуацію, проте не знайшла законних підстав, щоб звільнити або відсторонити охоронця з роботи. Водночас «АТБ» не буде допомагати своєму працівнику під час суду, він «спирається на власні ресурси».

  • 0
  • 794
Схожі новини