Самбірський волонтер розігрує нещодавно видану книгу за донат на ЗСУ | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самбірський волонтер розігрує нещодавно видану книгу за донат на ЗСУ
18 Серпня, 19:42
logo-black

Самбірський волонтер розігрує нещодавно видану книгу за донат на ЗСУ

Самбірчанин Микола Козлов розіграє книгу Антона Ейне «Тонка синьо-жовта лінія між любов‘ю та ненавистю» серед тих, хто долучиться до збору коштів для окремого розвідувального відділення 4 тактичної групи.

Усі, хто закине кошти на рахунок волонтера, та залишить коментар під дописом, стануть учасниками лотареї. Розіграш проведуть з використанням сервісу Random.org.

Переможець отримає книгу з автографом Антона Ейне — автора сучасної наукової фантастики та техно-фентезі з Києва. Побудувавши успішну кар’єру в маркетингу, він вирішив використати свій творчий потенціал для написання фантастичних художніх книжок, щоб реалізувати численні ідеї, які він виношував роками.

«Антон Ейне офіційно не терпить жодних обмежень і кордонів, тому його книжки зазвичай виходять з рамок традиційних жанрів, перетинаючи межі традиційного оповідання та стираючи межі загального мислення», – йдеться на сайті автора.

Книга «Тонка синьо-жовта лінія між любов‘ю та ненавистю» особлива для Миколи Козлова, адже написана ним історія стала частинкою книги.

«10, 20, 100 гривень – кожен переказ цінний і важливий! Не думайте, що це мало! Це надзвичайно важливо та потрібно», — наголошує Микола Козлов.

Дізнатись більше про умови лотареї та взяти участь можна за посиланням.

Відео