регіональні новини
Написати нам
“Самотність руйнує”: українські замки “зареєструвались” на сайті знайомств
18 Серпня, 15:59

“Самотність руйнує”: українські замки “зареєструвались” на сайті знайомств

В Україні стартувала благодійна ініціатива, яка має на меті привернути увагу до забутих замків, які потребують збереження. Проект називається «Одинак шукає музу».

На сайті знайомств Tinder благодійники фонду «12 Вартових» створюють профілі замків. Кажуть, їх ціль – зібрати кошти на відбудову 12 унікальних будівель.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«У додатку для знайомств Tinder днями виникли незвичайні профайли: серед дівчат та хлопців, які шукають собі пару, з’явились замки-одинаки. Самотність руйнує. Саме тому вони там, де люди максимально відкриті до нових знайомств”, – пояснюють ініціатори проекту.

Кожен замок – унікальний не тільки для історії України, а й Європи. Найстаріший побудований в XI століття.

«Тут жили королі та графи, вирішувалась доля європейських держав, збирались коштовні бібліотеки та колекції витворів мистецтва, але тепер кожен з них покинутий. За попередньою оцінкою експертів, якщо не вжити заходів, замкам залишилося не більше 60 років до повної руйнації», – кажуть організатори акції.

Усього за добу в Tinder замки зібрали сотні уподобань профілю. Користувачі жваво цікавляться, ставлять питання та долучаються до ініціативи.

Фото:  з відкритих інтернет – джерел.

  • 0
  • 155
Схожі новини