Самовільно захопив землю: на Золочівщині судитимуть посадовця одного із аграрних підприємств | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Самовільно захопив землю: на Золочівщині судитимуть посадовця одного із аграрних підприємств
07 Червня, 14:06

Самовільно захопив землю: на Золочівщині судитимуть посадовця одного із аграрних підприємств

До суду скерували справу проти керуючого дільнецею одного із відділень аграрного підприємства на Золочівщині. Його звинувачують у самовільному зайняття земельної ділянки, яка мала сільсьгосподарське призначення.

Про це розповіли у прокуратурі Львівської області.

Слідчі встановили, що обвинувачений, який очолював підрозділ аграрного підприємства, захопив дві ділянки комунальної власності. Зокрема, йдеться про землю, загальною площею 8 га.

Вони розміщені під лініями електропередач та в межах прибережної смуги водного об’єкта. На земельних ділянках підприємство засадило зернові культури.

Зазначається, що прокурори скерували до суду позов з вимогою звільнити земельні ділянки та повернути їх у власність громади. До того ж, обвинувачений має сплатити шкоду завдану за їх використання. Крім того, суд арештував урожай із вказаних земельних ділянок.

Наразі триває розгляд справи. Обвинуваченому загрожує обмеження волі від двох до чотирьох років або позбавленням волі до двох років.

Відео