Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
СБУ: На Львівщину прибули групи чоловіків, щоб вчиняти провокації
16 Лютого, 11:42
logo-black

СБУ: На Львівщину прибули групи чоловіків, щоб вчиняти провокації

Служба безпеки України у Львівській області розіслала звернення до голів ОСББ, рієлторів та представників готельного бізнесу з проханням повідомляти про підозрілих осіб, які орендують у них житло. Відповідний лист підписано заступником начальника управління Леонідом Янковським.

sbu

«Аналіз отриманої інформації свідчить про те, що особи (чоловіки віком 20-50 років, спортивної тілобудови, російськомовні), які прибувають в регіон на короткотерміновий період для можливого проведення протиправних діянь, переважно поселяються на квартирах, які орендують особисто або через підставних осіб», – йдеться у листі.

У зверненні СБУ вказано, що провокатори, які днями прибули на Львівщину, є вихідцями з Донеччини та Луганщини, республіки Крим, Росії та Білорусії. За даними спецслужб, метою візиту є провокації задля дестабілізації суспільно-політично ситуації в країні.

«У разі наявності інформації щодо підозрілих осіб, просимо невідкладно повідомляти за номером телефону +380664671077 (наявні месенджери Viber, Telegram, Whats App) для проведення необхідних перевірочних заходів», – зазначено в листі.

Схожі новини