СБУ оприлюднила список 100 «українських» телеграм-каналів, якими керує росія | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
СБУ оприлюднила список 100 «українських» телеграм-каналів, якими керує росія
15 Липня, 19:33

СБУ оприлюднила список 100 «українських» телеграм-каналів, якими керує росія

Служба безпеки України рамках відповідних кримінальних проваджень встановили причетність телеграм-каналів до російських спецслужб. Про це повідомили СБУ в офіційній заяві.

«В умовах, коли Україна успішно протистоїть російському нападу, вкрай актуальним є питання інформаційної безпеки. Адже не маючи можливості перемогти на полі бою, ворог намагається посіяти «зраду» та розхитати українське суспільство. Зокрема, на це працює низка нібито незалежних телеграм-каналів, роботу яких насправді координує Кремль», — йдеться у повідомлені.

Так, мова йде про такі тг-канали: Легитимный, Сплетница, Картель, Резидент, Наблюдатель, MediaPost, Женщина с косой та інші телеграм-канали, список яких час від часу доповнюється.

У СБУ закликають українців не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує та координує росія.

В службі також зазначили, що низка цих каналів для власної розкрутки замовляє рекламу в українських пабліках. Відтак у відомстві звернули увагу власників і редакторів всіх українських видань, що підтримка таких ресурсів є пособництвом ворогу та буде переслідуватися відповідно до законодавства.

Відео