СБУ заблокувала Viber-канал, який допомагав ухилянтам на Львівщині уникати мобілізації | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
СБУ заблокувала Viber-канал, який допомагав ухилянтам на Львівщині уникати мобілізації
18 Січня, 11:20

СБУ заблокувала Viber-канал, який допомагав ухилянтам на Львівщині уникати мобілізації

СБУ заблокувала Viber-канал, який перешкоджав мобілізації громадян на Львівщині. Ресурс «інформував» про заходи, які проводять Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки в регіоні. Про це повідомили в СБУ Львівщини.
“Учасники каналу «зливали» актуальні місця вручення військовозобов’язаним повісток та закликали ховатися від представників військкоматів. Відомості про «локації» перебування працівників ТЦК публікувались в онлайн режимі завдяки інформаторам серед місцевих жителів.
Через постійне оновлення інформації Viber-канал набирав чималого розголосу та швидко «нарощував» аудиторію”, – йдеться у повідомленні.
Під час оперативних заходів співробітники спецслужби встановили особи всіх організаторів злочинної діяльності. Правоохоронці вилучили у них мобільні телефони із доказами протиправних дій.
Тепер фігурантам загрожує відповідальність згідно ст. 114-1 ККУ(перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань). Санкція статті передбачає позбавлення волі до 15 років ув’язнення.
Відео