Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
СБУ затримала чоловіка, який поширив відео з місцем влучання ракети у Львові
12 Жовтня, 15:29

СБУ затримала чоловіка, який поширив відео з місцем влучання ракети у Львові

СБУ затримала чоловіка, який у понеділок, 10 жовтня, зняв на камеру влучання російської ракети в об’єкт критичної інфраструктури у Львові і поширив це відео в соцмережах. Про це повідомили у пресслужбі Управління СБУ у Львівській області.

Затриманий визнав свою помилку і закликав інших не повторювати його вчинок.

10 жовтня з власної ініціативи я поширив відео – момент ракетного обстрілу критичної інфраструктури у Львові. На жаль, згодом, пропагандистські медіа використали його для проведення спеціальних інформаційно-психологічних операцій проти України. Я усвідомив хибність дій, адже не мав наміру нашкодити Україні. Закликаю усіх не повторювати моєї помилки – не викладати відео з наслідками ракетних атак, адже вони можуть використовуватись для коригування точності завдавання ударів повторно, – сказав він.

В СБУ ще раз пояснили, чому не можна знімати та поширювати відео ворожих “прильотів”.

Ваш запис – це “очі” для ворога, які можуть стати інструментом в інформаційно-розвідувальних операціях, а також матеріалом для проведення аналітики масштабів ураження ракетних обстрілів по нашій країні. Також не дрімають і російські пропагандистські медіа, адже вони з нетерпінням чекають на черговий запис пересічних громадян для подальшого проведення спеціальних інформаційно-психологічних операцій проти України, – наголосили у спецслужбі.

СБУ нагадала, що за подібні дії передбачена кримінальна відповідальність.

 

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавиці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини