СБУ затримала серійного псевдомінера (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
СБУ затримала серійного псевдомінера (ВІДЕО)
04 Лютого, 13:07

СБУ затримала серійного псевдомінера (ВІДЕО)

Правоохоронці викрили та затримали 39-річного чоловіка, котрий відправляв листи про неправдиві замінювання. Затриманий харків’янин надсилав анонімні листи про помилкові мінування щонайменше 14 разів, повідомляє СБУ Харкова.

Точно встановлено, що серед «замінованих» ним об’єктів – Харківська облдержадміністрація, Харківський апеляційний суд, міжнародний аеропорт «Харків», залізничні та автомобільні вокзали, а також торговельно-розважальні центри міста.

Псевдомінером виявився фахівець IT-сфери, який для прикриття свого місцезнаходження використовував спеціальні комп’ютерні програми. У ході обшуку затриманого було вилучено техніку та засоби зв’язку.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому підозри у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 та ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, що загрожують загибеллю людей або іншими тяжкими наслідками, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

Мотивами своїх злочинних дій харків’янин пояснив, що в нього нібито особиста неприязнь до української влади, а також до правоохоронних та судових органів. За вчинення таких злочинів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Також фігуранту потрібно відшкодувати чимало коштів державним та комерційним установам, що зазнали збитків від його дій.

Відео