Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
СБУ здобула секретні карти та списки російських окупантів, які померли на Донеччині (ВІДЕО)
06 Квітня, 11:39

СБУ здобула секретні карти та списки російських окупантів, які померли на Донеччині (ВІДЕО)

Служба безпеки України здобула секретні карти та списки окупантів, підрозділи яких було знищено на Донеччині. Про це сьогодні, 6 квітня, повідомив речник СБУ Артем Дехтяренко.

За його словами, карти зареєстровані 22 лютого та містять плани окупантів із захоплення всієї території Донецької області.

“Та найголовніше відкриття – в іншому. Як виявилось, путінський режим відправив на війну в Україну – курсантів. Учнів Московського вищого військового командного училища. Їх не просто відправили, а оформили це як стажування”, – наголошує речник СБУ.

Серед здобутих документів СБУ виявила:

  • посібник з тактичної підготовки та основ протидиверсійної боротьби, де їх навчали протистояти військово-політичному керівництву НАТО
  • талони на відрядження без зазначення місця перебування та строку відрядження;
  • списки зведеного мотострілецького батальйону, серед яких багато строковиків і курсантів;
  • паспорти громадян рф, військові квитки тощо.

Усю виявлену документацію долучать до матеріалів кримінальних проваджень, як докази злочинів російських окупантів та особисто Володимира Путіна для міжнародних судів.

“Власники документів не встигли здатися в полон або ж втекти з України. Вони отримали гідне покарання за вчинені злочини – смерть. Ми працюємо далі! Слава Україні!”, – зазначив Дехтяренко.

9f37a14-36151239b696b97dcd80cb1772763329
4e93c59-0e86017ccc78ed94825f3807f7bbe033
Схожі новини