Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
СБУ звернулась до українців: Перевіряйте інформацію і не панікуйте
14 Лютого, 09:57

СБУ звернулась до українців: Перевіряйте інформацію і не панікуйте

Служба безпеки України оприлюднила звернення, у якому закликає українців не піддаватися паніці й мислити критично в умовах гібридної війни, яка зараз триває в Україні. Про це йдеться на сайті відомства.

«Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше як чергова потужна хвиля гібридної війни», – пояснюють у зверненні.

За даними СБУ, це все робиться з метою посіяти тривогу і розхитати єдність українців. Адже стабільність в державі, на думку працівників спецслужб, зараз залежить не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця.

«Служба безпеки у межах своєї компетенції постійно аналізує різні сценарії розвитку подій – є чіткий план дій на кожен із них. Разом із керівництвом держави, представниками виконавчої та законодавчої влади, іншими правоохоронними та безпековими органами влади ми готові реагувати на ситуацію не тільки тоді, коли виникне така необхідність, а заздалегідь. І вже робимо це», – запевняють у СБУ.

У СБУ запевнили, що їх співробітники вже працюють у посиленому режимі у всіх регіонах країни.

Схожі новини