Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Серед львів’ян шукають волонтерів, які зможуть розвозити гарячі обіди
12 Жовтня, 16:12
logo-black

Серед львів’ян шукають волонтерів, які зможуть розвозити гарячі обіди

Юлія Швидко

Шпиталь Шептицького, що розташований у Львові, у своїй програмі COVчег з початку пандемії забезпечує гарячим харчуванням найбідніших та одиноких людей міста. Та зараз його працівникам потрібна допомога. Вони шукають волонтерів, які мають власні автомобілі, для забезпечення доставки харчування до людей.

«Нам терміново потрібно хоча би 3-4 людей на один розвіз, бо з цим проблема. Зараз обслуговуємо близько 30 львів’ян, які залишилися соціально незахищеними. Це одинокі пенсіонери, люди з інвалідністю, сім’ї з хворими дітками. Але через брак волонтерів можемо лише двічі на тиждень до них навідуватися. Привозимо їм триразове харчування – сніданки, обіди та вечері. Ви би бачили ті вдячні очі! Деякі з цих людей не  мають змоги взагалі виходити на вулицю. А одна жінка зізналася, що до наших візитів щодня харчувалася лише сухими макаронами», – розповідає LMN Христина Келеман, керівник відділу розвитку Шпиталю Шептицького.

Люди, коли до них приїжджають волонтери, дуже радіють. Адже, крім їжі, вони отримують живе спілкування, зазначають у Шпиталі.

Львів’яни, які потребують допомоги, мешкають у жахливих умовах. Тому їм можна також допомогти матеріально.

Розвіз їжі відбувається у вівторок та четвер з 12:00 до 14:00. Усім, хто зголоситься, надають засоби індивідуального захисту. Для долучення до проєкту просять звертатися за телефоном: 0677221893.

Фото: Шпиталь Шептицького

Схожі новини