Серед загиблих у авіакатастрофі на Харківщині є житель Старосамбірщини Ростислав Булій | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Серед загиблих у авіакатастрофі на Харківщині є житель Старосамбірщини Ростислав Булій
26 Вересня, 14:52
logo-black

Серед загиблих у авіакатастрофі на Харківщині є житель Старосамбірщини Ростислав Булій

Серед курсантів, які перебували на борту Ан-26, що впав поблизу Чугуєва на Харківщині, був і житель села Торгановичі, що на Старосамбірщині Ростислав Булій.

Його прізвище односельчани знайшли у списку загиблих. Відповідний пост виставили у місцевій групі «Торчиновичі».

«Не можу, не можу в це повірити. Я до останнього не хотіла визнавати  цю гірку правду, але коли дивилася на фото всіх курсантів в інтернеті, впізнавала, що Ростик є серед них. Хлопцеві всього 22 роки. Був дуже дорим і щирим. В школі ніколи не мріяв літати… Завжди тримався маленьким ростом. А нещодавно зустріла його, змужнів, високий і статечний парубок. Життєрадісний і веселий. Чому, чому він там опинився», – крізь сльози розповідає LMN перша вчителька Ростислава Марія Мачульська.

У Торчиновичах кажуть, що вчора перед вильотом телефонував мамі. Сьогодні зранку подзвонили татові, щоб їхав здавати ДНК.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що неподалік Чугуєва на Харківщині, загинув також курсант з Львівщини Віталій Вільховий. За життя хлопця відчайдушно боролись лікарі. Віталій був одним із двох курсантів, яких після катастрофи доправили у лікарню.

Відео